Ponuka

Catering

Hľadáte partnera s ponukou kvalitného cateringu na Vašu firemnú akciu, svadbu alebo inú rodinnú či spoločenskú udalosť? Radi Vám s tým pomôžeme!

V rámci našej ponuky pre Vás zabezpečíme plnohodnotný catering od studených mís, chlebíčkov, vína až po zákusky, dezerty či torty domácej výroby.

Radi sa prispôsobíme Vašim požiadavkám a osobne s Vami preberieme možnosti prípravy cateringu. Zabezpečíme, aby sa Vaša akcia stala nezabudnuteľným zážitkom pre všetkých Vaších hostí.

Pečenie na objednávku

Chystáte sa na rodinnú oslavu, svadbu alebo inú spoločenskú udalosť? Radi s Vami pripravíme objednávku na väčší objem zákuskov a pochutín.

Objednávky môžete uzatvárať priamo na našej predajni, ale ak nemáte cestu okolo, stačí využiť niektorý z našich kontaktov či vyplniť nezáväznú objednávku a my sa Vám pre jej doladenie ozveme.

V prípade záujmu doručíme Vašu objednávku našim autom na miesto určenia, a to aj mimo Prešov.

Čerstvé zákusky na predajni

Máte cestu okolo a chytila vás chuť na sladké? Tak sa u nás zastavte!

V našej predajni nájdete každý deň čerstvé zákusky pripravené k okamžitému odberu. K tomu Vám náš príjemný personál uvarí lahodnú kávu a Váš deň bude hneď krajší.

Zaujala Vás naša ponuka? Máte záujem o využitie našich služieb? Zastavte sa v našej predajni Svet koláčov v Prešove alebo nás kontaktujteTešíme sa na spoluprácu s Vami!